Tradiční ruční výroba

Tradiční ruční výroba

Chcete zazářit na rodinné oslavě? Nebo třeba odměnit zaměstnance na firemním setkání? Cokoliv z našeho sortimentu si můžete předem zarezervovat. Stačí nám zavolat na +420 583 212 855 nebo +420 739 329 555.

Ručně válené chleby

Z našich chlebů má radost každý, kdo dbá na zdravý životní styl. Najdete u nás jak klasický kmínový, tak i plno chlebů semínkových nebo s vyšším podílem žitné mouky. Tady je naše přehlídka našich hrdinů: kmínový chléb, farmářský chléb, podmáslový chléb, pastevecký chléb, žitno-pšeničný chléb, 100% žitný chléb, pohankový chléb, slunečnicový chléb, kukuřičný chléb, dýňový chléb, mnohozrnný chléb s kyselinou listovou, chia chléb a naše novinka – celozrnný chléb s ořechy a medem – jeden z vítězů soutěže Výrobek Olomouckého kraje 2020.

Svatební koláčky ozdobí nejen vaše svatební menu

Vyniknou i na rodinné oslavě nebo firemním setkání. Můžete si vybrat ze čtyř náplní – tvaroh, mák, ořech nebo povidla. Stačí si objednat dokonce i den předem.

Frgály ke každé slavnostní příležitosti

Ať už jako pohoštění pro příchozí nebo jako dárek pro oslavence. Frgály pečeme na objednávku a zdobíme podle vašich přání, např. se jménem, věkem nebo všeříkajícím srdíčkem. Potěšte své blízké originálním dárkem.

Slané svačinky

Máme pro vás velký výběr slaného pečiva. Od křupavých rohlíků na každý den až po salámový piroh s kečupem, který mají mnozí z vás oblíbený už od svých dětských let.

Když si chcete osladit život

Do sladkého pečiva používáme tradiční náplně jako je tvaroh, mák, ořechy, povidla a oblíbený pudink. V letní sezóně přidáváme i čerstvé jahody, borůvky, meruňky, švestky a ryngle. V předvánočním čase máme připravené mikulášské figurky a vykrajované linecké s vánočními motivy, před Velikonocemi zase pečeme tradiční mazance a linecké cukroví s motivy jara.